۱۳۸۷ شهریور ۱۷, یکشنبه

شناخت نقاط حساس بدن

زنها در مقایسه با مردها اطلاعات بیشتری در مورد نقاط شهوت انگیز بدنشان دارند. شاید علت این امر علاقه آنها به بازی و معاشقه قبل از انجام نزدیکی باشد که باعث کشف سایر مناطق لذت آور بدنشان میشود . سر: زنها هم از نوازش و حتی شانه کردن موهای سر لذت میبرند.2. گوش: باز هم زنها از بوسیدن و زبان زدن لاله گوش و خارج آن لذت میبرند.3. لبها: بوسیدن و مکیدن لبها در زن و مرد اثر یکسانی دارد؛ اما به نظر من این کار برای خانوما لذت بیشتری داره و همون چیزایی که در مورد لبهای آقایون گفته شد. 4. زیر بغل، بازو و مچ دست: این نواحی را به نرمی و با نوک انگشت نوازش کنید. از بوسیدن و لیسیدن این قسمت از بدن خانوما هیچ وقت قافل نشید مخصوصا زیر بغل که واقعا برای خانوما لذت بخشه.5. سینه: فکر کنین که یه بچه اید و میخواین از این سینه ها شیر بخورین و باهاش بازی هم کنین. بهتر است خود را فقط به نوک سینه محدود نکنید! هر دو سینه را کاملا در دست گرفته و مانند خمیر آنها را بمالید. نوک سینه ها را ببوسید، بمکید و آنها را بخورید. از گاز گرفتن نوک سینه ها هم غافل نشین. فضای بین دو سینه هم که جای خودش رو داره. 6. شکم و ناف: زنها از نوازش و غلغلک این دو قسمت خیلی لذت میبرند. با نوک انگشتتان روی شکم و اطراف ناف دایره بکشید. دست خود را بالای شکم و زیر دنده ها گذاشته و آهسته به سمت لگن بیاورید. هرگز از بوسیدن و لیسیدن شکم غافل نشوید. بوسیدن، مکیدن و لیسیدن ناف بای خانوما خیلی لذت بخشه. 7. پشت: بیشتر زنها کشته ماساژ پشت هستند. انگشت خود را روی مهره ها بالا و پایین ببرید و کمر او را بمالید .میتوتنید این کار را حتی هنگام سکس هم انجام بدهید. 8. باسن: تحریک این منطقه بسیار شهوت انگیز بوده میتوانید آنرا نوازش کنید، بلیسید، گاز بگیرید یا حتی به آن ضربه بزنید. اگه میخواین برای شریک جنسیتون سنگ تموم بذارین، و در صورتی که از پاکیزه بودن این قسمت اطمینان دارین برای لیسیدن، مکیدن و بوسیدن مقعد خانوما سنگ تموم بذارین. تو انجام این مرحله از سکس شک و تردید به خودتون راه ندین.9. قسمت داخلی ران پشت زانو و ساق پا: رانها را ماساژ داده به سمت اندام جنسی بروید. پشت زانو را به آرامی با نوک انگشت تحریک کنید. ساق و قسمت بالای مچ پا نیز فوق العاده حساس است. شیار بینپا و اندام جنسی خانوما برای بوسیدن و لیسیدن لذتی داره که فقط در حین انجام اون میتونن بهش دست پیدا کنین.10. پاها: ماساژ پا و مکیدن انگشت میتواند بسیار تحریک کننده باشد.
11. اندام جنسی: آخرین جایی است که باید به سراغ آن بروید. لب خارجی واژن را با نوازش دست، بوسیدن و مکیدن تحریک کنید. سپس سراغ کلیتوریس رفته و با تحریک آن بوسیله انگشت و نوک زبانتان او را به اوج لذت جنسی برسانید./

۱ نظر:

bita گفت...

خوبه كه انقدر به آقايون اطلاعات ميديد ولي بد نيست يه كم هم به مجردهايي كه اين متن رو مي خونن فكر كنيد از طرفي كنجكاون كه بدونن و بعدش نميدونن چطور خودشون رو از تحريكي كه به وجود اومده نجات بدن.

مطلبي براي مجردها: دوستان عزيزم به عنوان خانومي كه ازدواج كرده و از لحاظ جنسي هم سرد نيست بايد بگم انقدري كه اين متن آدم رو تحريك مي كنه خود سكس اينجوري نيست چرا لذت داره ولي اونجوري كه ازش تعريف ميشه نيست يه احساس خوب 20دقيقه الي 1 ساعته كه تازه خيلي ببخشيد آخرش مي فهمي چه غلطي كردي چون شديدا خسته ميشي و بعضي وقتا حتي احساس بدي به شريك جنسيت داري با وجود اين كه از رابطه لذت بردي گاهي بعد اين كار احساس تنفر و خجالت و يه چيزايي شبيه اين داري كه با خودت مي گي غلط بكنم ديگه تكرارش كنم.
خلاصه كه با طناب اين شهوتا تو دام نيافتيد من خودمم دوران مجرديم خيلي دوست داشتم سكس رو تجربه كنم ولي با وجود اين كه شريك جنسي فوق العاده اي بعد از ازدواج داشتم بازم سكس اونجوريا هم كه فكر مي كردم لذت نداشت
موفق باشيد